طراحی مبلمان سه بعدی

CADEX به عنوان یکی از مجموعه های برجسته در زمینه طراحی و مدل سازی نام خود را مدیون ارائه خدمات با کیفیت بالا، کارآمد و مقرون به صرفه میباشد. اگر  شما یک تولید کننده، طراح حرفه ای و یا حتی یک مصرف کننده ای هستید و ایده ای برای ایجاد محصول خودتان دارید ما در کنار شما هستیم.

طراحان ما دارای استعداد عالی و تجربه مناسب برای ایجاد طرح های مبلمان سه بعدی هستند که می توانند نه تنها زیبایی و ظرافت بی نظیری را ارائه دهند، بلکه باعث بهره وری، افزایش فضای کاری و استفاده از فضای بی فایده موجود در دفاتر اداری یا منازل گردند.

انواع مختلف طراحی سه بعدی مبلمان توسط کدکس به شرح زیر میباشد:

مبلمان خانگی

این نوع مبلمان عموما مورد توجه مصرف کننده های نهایی یا فروشندگان و تولید کنندگان لوازم منزل دارد. کارشناسان طراحی این شرکت آمادگی هرگونه همکاری در زمینه طراحی سه بعدی مبلمان خانگی را دارا میباشند.

مدل سه بعدی مبلمان اداری

وقتی در خصوص طراحی مبلمان اداری صحبت میکنیم، راحتی و مدیریت فضای موجود بسیار با اهمیت میباشد. متخصصان مدلسازی مبلمان ما می دانند چه طرح هایی برای استفاده در ساعت های طولانی مدت و در محل کار راحت تر هستند. آنها می توانند به شما در ایجاد طرح های ارگونومیک کمک نموده و در عین حال به طور موثر فضاهای موجود را مدیریت کنند.

مبلمان صنعتی

کارشناسان طراحی CADEX همچنین می توانند به شما در ساخت طرح های سه بعدی استراتژیک برای رستوران ها،  هتل ها و غیره کمک کنند.

مبلمان بهداشتی

بیشترین اهمیت، امکانات و راحتی هنگام طراحی مبلمان مورد نیاز بیمارستانی و برای شرایط بالینی و زندگی بیمارستانی میباست در نظر گرفته شود. متخصصان سه بعدی و CAD ما قادر به طراحی مدل های مختلف  مبلمان سه بعدی هستند که می توانند به طور کامل نیازهای بیمارستان ها، کلینیک ها، مراکز بهداشتی و دیگر مراکز بهداشتی را برآورده سازند.

مبلمان تفریحی

طراحی مبلمان تفریحی، نیاز به خلاقیت و نوآوری فراوانی دارد. کارشناسان این مجموعه با بهره گیری از توانایی های خود در کار با نرم افزار های جدید و پیشرفته، می توانند در طراحی سه بعدی مبلمان تفریحی به شما کمک کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

مطالعه بیشتر