انیمیشن سه بعدی

ارائه خدمات ایجاد انیمیشن سه بعدی از محصولات

انیمیشن سه بعدی یک ابزار عالی برای ارائه محصولات جهت بازاریابی موثرتر میباشد. انیمیشن در کنار طرح CAD یک مکمل فوق العاده جهت تشریح عملکرد محصول یا نمونه شما میباشد که اثر پذیری بسیار بالاتری را ذهن بیننده ایجاد میکند.

CADEX شما را به طور مستقیم با طراحان پیشرو در صنعت CAD و متخصصان انیمیشن سازی سه بعدی متصل می کند. ما مجموعه ای کامل از خدمات طراحی سه بعدی را برای مخترعان، کارآفرینان و طراحان محصول ارائه می دهیم. خدمات انیمیشن با کیفیت ما در سراسر صنایع مختلف ارزشمند هستند.

طراحی معماری

انیمیشن سه بعدی یک ابزار ارزشمند در طراحی و ارائه پروژه های معماری است. یک طراح سه بعدی می تواند محیط مجازی پرجزئیاتی را ایجاد کند که با دقت بالا، نشانگر ویژگی های طراحی یک پروژه عظیم میباشد، با این قابلیت شما می توانید داخل ساختمان یا پروژه طراحی شده، به صورت مجازی حرکت کنید و قسمت های مختلف آن را قبل از احداث بررسی کنید. متخصصان انیمیشن سازی سه بعدی ما همچنین خدمات رندرینگ نیز ارائه می دهند که می توانند به طور دقیق ویژگی های داخلی و خارجی ساختمان های موجود را بازسازی کرده و تصاویر بسیار باکیفیتی از قسمت های درخواستی ارائه نمایند.

انیمیشن پزشکی

انیمیشن سه بعدی کاربردهای فراوانی در بخش های مختلف پزشکی مخصوصا در زمینه ارائه و پرزنت راهکارهای نوآورانه پزشکی دارد. انیمیشن سه بعدی ابزاری قدرتمند برای ایجاد فیلم های آموزشی برای بیماران، پزشکان و دانشجویان است. متخصصان انیمیشن سازی سه بعدی ما در ایجاد منابع آموزشی جهت استفاده و بهره گیری از فن آوری جدید و پیشرفته پزشکی نیز در کنار جامعه پزشکی کشور قرار دارند.

فعالیت CADEX در زمینه انیمیشن سه بعدی

ما در مجموعه CADEX تنها با طراحان برتر کار می کنیم تا به مشتریانمان خدمات طراحی سه بعدی قابل اعتماد و به موقعی ارائه کنیم. مجموعه CADEX قادر است با استفاده از نیرو و ابزارهای تخصصی کارآمد، خدمات طراحی خود را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه در اختیار مشتریان خود قراردهد.

شاید شما برای پروژه خود نیاز به انیماتورها داشته باشید یا شاید برای جذب سرمایه گذار برای پروژه خود نیاز به کمک داشته باشید. CADEX به همراه متخصصان خود همواره در کنار شما. همین الان میتوانید درخواست خود را از طریق بخش ارتباط با ما، جهت بررسی به ما اراسل فرمائید.

مطالعه بیشتر