طراحی و مدلسازی سه بعدی

3D modeling design services

یک مدل ساز سه بعدی متخصص برای پروژه CAD خود را استخدام کنید.

مدل سازی سه بعدی روند ایجاد نمایه ریاضی یک شی سه بعدی با استفاده از نرم افزار های مدل سازی ویژه میباشد، طراحان سه بعدی می توانند مدل های باور نکردنی را ایجاد کنند که می تواند به عنوان تصاویر دو بعدی ارائه و یا به عنوان شبیه سازی کامل سه بعدی مورد بررسی قرار گیرد. در حالی که طراحی سه بعدی می تواند هنری زیبا باشد، این ابزار برای طراحی و ساخت محصولات مدرن نیز بسیار ارزشمند است.

از طراحی محصول جدید تا پرزنت محصولات جهت جذب سرمایه گذاری، تکنولوژی طراحی سه بعدی یک ابزار قدرتمند است که به مخترعان صاحبان ایده نیز کمک می کند تا ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنند. نرم افزار مدل سازی در حال حاضر یکی از اجزای مهم طراحی محصول است، از مرحله طراحی مفهومی گرفته تا تولید از این خدمات استفاده میگردد.

این که آیا شما به دنبال یک ارائه واقعی از ایده ی یا اختراع خود هستید یا نیاز به یک فایل STL برای چاپ سه بعدی دارید، ایده خلاقانه خود را به کمک CAD میتوانید بدست آورید.  طراحان و متخصصان سه بعدی CADEX مدل های طراحی را با مشخصات دقیق و ریزترین جزئیات ایجاد می کنند. طراحان ما آماده هستند تا به شما در طراحی CAD کمک کرده و یا با شما کار کنند تا طراحی ایده آل پروژه خود را از صفر تا صد توسعه دهید.

مدل سازی سه بعدی برای توسعه محصول

در دوران دیجیتال، مدلسازی سه بعدی به هسته اصلی طراحی، تولید و توسعه محصول تبدیل شده است. بوسیله پرینتر های سه بعدی، نیاز به طراحان ماهر سه بعدی باز هم گسترش یافته است. حتی محصولاتی که جهت تولید بوسیله پرینت سه بعدی مدنظر نیستند نیز میتوانند پس اط مدلسازی سه بعدی و با بهره وری از متدهای نمونه سازی سریع به مرحله تولید برسند، این روشها از لحاظ عملیاتی بسیار مقرون به صرفه بوده و سودآوری مناسبی را به صاحبان صنعت ارائه مینماید.

طراحان ما اغلب با مشتریانی سر و کار دارند که خواهان ایجاد مدل های سه بعدی واقع گرایانه از ایده و محصول مدنظر خود میباشند. دیدن این که چگونه یک ایده، از روی کاغذ به دنیای واقعیت وارد میگردد گامی بسیار ارزشمند در هر فرایند طراحی و تولید خلاقانه میباشد. یک ارائه واقعی از محصول به شما کمک می کند مشکلات و پتانسیل های طراحی را در اوایل کار  شناسایی کنید و پس از اتمام نمونه اولیه، میتوانید از آن به عنوان یک راهنما بهره ببرید.

مجموعه CADEX  دارای تجربه و دانش گسترده ای هم از لحاظ دانش تخصصی نرم افزارهای سه بعدی مهندسی و هم از جنبه الزامات دقیق تولید و نمونه سازی میباشد. طراحان ما مسلط به فرآیندهای تولید بوده و در زمینه ایجاد مدل های سه بعدی بهینه سازی شده برای تولید سریع و چاپ سه بعدی متخصص می باشند.

طراحی سه بعدی به منظور بازاریابی و ارائه ایده های سرمایه گذاری

این که آیا شما یک مشاور املاک و مستغلات هستید یا یک عضو هیئت مدیره شرکت فنی، اغلب این نکته حائز اهمیت میباشد که بتوانید از طریق پرزنت مناسب محصول یا ایده خود سرمایه موردنیاز خود را از سرمایه گذاران مختلف جذب نمائید. مدل های سه بعدی و انیمیشن ها معرفی، ابزار های بازاریابی مقرون به صرفه ای هستند که به شما این امکان را می دهند که ارزش محصول خود را به روشنی توضیح دهید. میدانیم که یک تصویر ارزش هزار کلمه را دارد ولی باور کنید که یک رندر واقعی سه بعدی ارزش میلیون ها کلمه را دارا میباشد. رندر سه بعدی یک مدل سه بعدی را به یک تصویر دو بعدی با کیفیت و جزئیات بالا تبدیل می کند، مانند تصویر موتور سیکلت بالا، که دارای درجه باور نکردنی نور فیزیکی است که با روش های دیگر به راحتی قابل دستیابی نیست. در این گونه تصاویر، الگوریتم های پیچیده و بسیار طبیعی از نور، سایه و بازتاب ها ایجاد میگردد که می توانند تصویر یک مدل را به عنوان یک عکس واقعی به نظر برسانند. هر گاه واقع گرایی مطلق هدف است، رندر سه بعدی راهی برای رفتن میباشد.

طیف وسیعی از خدمات سه بعدی طراحی

مدلسازان سه بعدی در طیف گسترده ای از صنایع با ارزش هستند و مدل های سه بعدی در هر نوع کاربردی استفاده می شوند. در صنعت سرگرمی، فیلم و ویدئو و همچنین انیمیشن و بازی در همه جا مورد استفاده قرار میگیرند . مدل های سه بعدی ابزار بسیار ارزشمند در طراحی داخلی و معماری نیز میباشند. مدل های سه بعدی به طور گسترده ای در صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند، طراحی دستگاه های پزشکی جدید و همچنین ابزار های آموزشی بخشی از زمینه های فعالیت دیگر در این حوزه میباشد. نرم افزار CAD و CAM نیز به طور گسترده ای در طراحی ماشین آلات و قطعات مکانیکی قبل از تولید استفاده می گردند و به مهندسان اجازه می دهد تا برخی از قابلیت های قطعات را قبل از اینکه آنها حتی تولید شوند، آزمایش کنند.

فن آوری های جدید اسکن سه بعدی مرزهای قابل حصول مدلسازی سه بعدی و مهندسی معکوس را بسیار گشوده است. دستگاه های پزشکی سفارشی را می توان با استفاده از ابزارهای مدل سازی دیجیتالی ایجاد کرد. همانطور که فن آوری های تولید دیجیتال همچنان توسعه می یابد، استفاده از طراحی و مدلسازی سه بعدی نیز ادامه و گسترش خواهد یافت. طراح با استعداد سه بعدی گنجی ارزشمند برای هر پروژه طراحی میباشد.

با بهترین های صنعت مدلسازی سه بعدی کشور کار کنید.

CADEX مجموعه ای متشکل از بهترین های طراحی و تولید، بهترین نتایج را به شما ارائه میکند. شما میتوانید با صرف هزینه های کمتر نسبت به شرکت های سنتی طراحی، هزینه های طرح را پائین آورده و با اطمینان خاطر از کیفیت مطلوب طراحی بر روی ادامه فعالیت اقتصادی خود تمرکز نمائید. پس از عبور از مرحله طراحی، ما آماده هستیم در مرحله تولید، به همراه متخصصان خود در کنار شما باشیم. خدمات ما برای صاحبان ایده و کارآفرینانی که نیاز به استخدام متخصصان طراحی سه بعدی برای محصول جدید خود دارند و همچنین برای شرکت های طراحی سه بعدی و مدل سازی که نیاز به افزودن متخصصان جدید به کادر فنی خود دارند، در دسترس میباشد.

در حال حاضر امکان برآورد رایگان قیمت برای خدمات طراحی  میسر گردیده است در این خصوص لطفا با ما در ارتباط باشید.

مطالعه بیشتر